آدرس ایمیل
رمز عبور
 
  » رمز عبور را فراموش کرده اید ؟!
  » عضویت

» دانلود ها     »» فیلم-سریال (19)     »» کتاب-جزوه (0)     »» کلیپ-سرگرمی (0)     »» مستند-انیمیشن (1)     »» پروژه-پایان نامه (2)     »» موزیک-موزیک ویدئو (2)     »» قالب-اسکریپت (0)     »» نرم افزار-بازی-کامپیوتر (11)     »» نرم افزار-بازی-موبایل (19) » مطالب    »» آموزشی-علمی (25)     »» اینترنت-کامپوتر (12)     »» پزشکی-درمانی (14)     »» تغذیه-سلامت (16)     »» دینی-مذهبی (0)     »» فرهنگی-هنری (12)     »» ورزش-تندرستی (1)     »» سرگرمی-تفریح (32)     »» آشپزی-خانواده (10)     »» مشاهیر-بیوگرافی-عکس (42)     »» متفرقه (18)     »» روانشناسی (7)     »» مد-زیبایی (9)     »» گردشگری (34) »اخبار    »» اجتماعی (22)     »» اقتصادی (1)     »» پزشکی (14)     »» سیاسی (1)     »» علمی (8)     »» فرهنگی (2)     »» مذهبی (0)     »» مشاهیر (23)     »» ورزشی (3)     »» متفرقه (13)     »» حوادث (26)     »» گردشگری (7) » محصولات    »» ابزار الکترونیک (1)     »» خودرو-لوازم (1)     »» زیبایی-سلامت (1)     »» کالای دیجیتال (0)     »» فرهنگ-هنر (0)     »» لوازم خانگی (0)     »» لباس-پوشاک (5)     »» ورزش-سرگرمی (0)

فرم عضويت

شرایط عضویت

جهت عضویت باید با قوانین زیر توافق داشته باشید:

کاربر گرامی

 با  تشکر از اینکه  سایت ما را جهت  مشاهده و  فعالیت  انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ  قانون سایت و  همچنین  راحتی کاربران  این  قوانین وضع  شده است ، که  کاربران می بایست طبق آن عمل  نموده و در غیر این  صورت  مسئولین  سایت این  حق را دارند  که  اکانت را به حالت  تعليق  درآورند  و در برخی مواقع   اكانت  آن کاربر را  از  سایت  حذف نمایند.
 این  قوانین  به صورت  کامل  در زیر  منتشر  شده اند و  ممكن  است در  هر زمان تغییر  كند .  لطفاً  جهت  مشاهده  آخرین  قوانین سایت به  پیغامهایی که  ممکن است برخی  از روزها به هر نحوی به اطلاع كاربران می رسد  دقت فرمایید . این قوانین بلااستثناء می  باشند و در  رابطه با  تمامی  كاربران از جمله  تازه وارد ، فعال ، همكاران سایت ، مدیران  و... اجرا خواهند شد.
 پس از خواندن دقیق این  قوانین گزینه  "ضمن مطالعه  دقیق اساسنامه  ، با همه موارد  موافقم" را  تیك  بزنید و  سپس  كلید  "تاييد" را  بفشارید . شما  میتوانید برای  خواندن   قوانین به بخش  قوانین  سایت نیز مراجعه نمایید.


 

قانون اول: استفاده از ایمیل واقعی و متعلق به خود در هنگام ثبت نام.


 

قانون دوم: ثبت نام سایت و وبلاگی که متعلق به خودتان می باشد.


 

قانون سوم: قرار دادن لینک وب سایت ما در وب سایت یا وبلاگ خود

 

قانون چهارم: حذف لینک ما از وبگاه خود به منزله ی عدم تمایل به ادامه ی همکاری با ما بوده و حساب کاربری شما به حالت تعلیق در می آید.

قانون پنجم : شما مجاز به ارسال مطالب دیگر وب سایت ها و وبلاگ ها نمی باشید و فقط مجاز به ارسال مطالب وبگاه خود می باشید.


قانون ششم : عنوان و توضیحات مطالب ارسالی با محتوای صفحه ی مقصد باید یکسان باشد و در غیر اینصورت به هیچ عنوان مطلب مورد نظر انتشار نخواهد یافت.


قانون هفتم : شما مجاز به متصل نمودن فید(RSS) دیگر وب سایت ها و وبلاگ ها نمی باشید.


قانون هشتم : نمایش بنر مخصوص اعضای فعال می باشد و صرفا ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری کافی نمی باشد.


قانون نهم : بنر سایت یا وبلاگ شما باید دارای طراحی و کیفیت مناسب و مرتبط با سایت ثبت نام شده ی شما باشد در غیر اینصورت انتشار نخواهد یافت.


قانون دهم : در زمان ارسال پیام ,درج و ویرایش مطالب در صورت استفاده از کد های مخرب حساب کاربری شما بلاک خواهد شد.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما تعلیق و یا از سایت حذف خواهد شد.


با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم, به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.


ضمن مطالعه اساسنامه ، با قوانین موافقم